1963 yılında çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalar yapmaktayız. Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak, atalarımızdan gelen bu lezzeti Türkiye’nin dört bir tarafına yaymaya kararlıyız.

Kabuklu fındık ve kavrulmuş iç fındık denilince hem kalitesi hem de doğalıyla akla ilk gelen işletmemiz Derya Ticaret’tir. Gerek müşteri memnuniyet odaklı gerekse daha iyisini sunmak adına her zaman siz değerli müşteri ile ilgili olan ekibimiz bu pazarda ilk sıralarda yerini korumaktadır.

Türkiye’nin En Taze Fındığı

Doğal ve natürel fındık pazarında gerçek yöresinden getirilen fındıklar, en taze ve sağlıklı şekilde sizlere ulaştırılır. Firmamızın amacı global dünyadaki ticari gelişimleri de göz önünde bulundurarak daha çok insana hizmet sunmak ve istihdam artırmaktır. Kabuklu fındıklarımız, gerçek yöresinden ve o yörenin en iyi markalarından alınarak tedarik edilir. Türkiye’nin en kaliteli seçme fındıkları ülkemizin neresinde olursanız olun firmamız aracılığıyla sipariş verebilirsiniz.

Özellikle kabuklu fındıklar, birçok farklı sebepten dolayı üretildiği yöreden çıkamamaktadır. Derya Ticaret olarak hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üreticinden doğal yöntemler ile üretilen fındıkları, bir araya getirmekte ve sizlere sunmaktayız. Online sipariş ile tüm Türkiye’den lezzetli fındıkları satın alabilirsiniz. İster toptan ister perakende olarak satın alabileceğiniz kabuklu ya da kavrulmuş iç fındıklar gerçek fiyatlandırma listesiyle alıcısına aktarılır.

Bizler güven konusunun gıda sektöründe ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Fakat çalışmalarımızda şunu gördük ki gıda tüketimi konusunda hassasiyet sahibi ne kadar çok insanımız varsa gıda üretimi konusunda da bir o kadar ciddi ve titiz emekçi insanlarımız vardır. Mesele bu iki tarafı bulup uygun şartlarda birbiriyle buluşturmak olunca üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirmekten gurur duyarız.

Kalitesini, orijinalliğini çeşitli yöntemler ile kontrol ediyor ve emin olmadığımız fındıkları asla satışa çıkarmıyoruz.

Sevgiler…